O firmie

Jesteśmy firmą tworzącą meble na zamówienie według indywidualnych projektów. Możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem. Pierwsze meble wyszły spod naszej ręki jeszcze w latach ’90. Wytwarzane przez nas meble cechuje wysoka jakość wykonania, funkcjonalność oraz dbałość o najmniejsze nawet detale. Naszym celem jest konstruowanie mebli solidnych i dających radość z codziennego użytkowania przez wiele lat.

Jeżeli mielibyśmy określić się jednym słowem, to wybralibyśmy solidność. Nie wykonujemy mebli na wyścigi, ponieważ wiemy jak dobrą reklamą jest zadowolony Klient. Zachęcamy do kontaktu i gwarantujemy długoletnie zadowolenie z wykonanych przez nas mebli na wymiar – mebli kuchennych, mebli łazienkowych, mebli dziecięcych i biurowych, szaf wnękowych i innych.
Meble wykonujemy z najlepszych jakościowo materiałów i w oparciu o produkty między innymi takich marek jak: BLUM, HETTICH, GTV, SEVROLL, KRONOPOL, JUAN, EGGER. Każdorazowo jesteśmy w stanie zaproponować rozwiązania z najwyższej półki lub po prostu w dobrej relacji ceny do jakości.

Projekty mebli, wizualizacje oraz projekty wnętrz wykonuje dla nas doświadczona inżynier – architekt. Służymy także doradztwem z zakresu budowlano – wykonawczego.

W razie zainteresowania naszymi meblami prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Po przekazaniu szczegółów zlecenia sporządzimy projekt, na podstawie którego określone zostaną koszty realizacji. Pomiar i doradztwo w mieszkaniu lub biurze klienta są nieodpłatne i niezobowiązujące. W cenę wliczone są koszty transportu oraz montażu zamówionych mebli. Meble montujemy sami. Nie korzystamy z usług podwykonawców.